piekny spiew w starym czarnkowie

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NADNOTECKI FESTIWAL MUZYCZNY

LUBASZ  TRZCIANKA  WIELEŃ CZARNKÓW

NADNOTECKI FESTIWAL MUZYCZNY

  LUBASZ  TRZCIANKA WIELEŃ CZARNKÓW

ARTYŚCI  2011-2015

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

64

65

66

67

68

69

70

Anna Budzyńska – sopran

Aster Hajle – mezzosopran

Jakub Kurek – trąbka

Anna Ziółkowska – skrzypce

Julian Kuczyński – baryton

Krzysztof Leśniewicz – organy

Grzegorz Sobczak – baryton

Katarzyna Włodarczyk – mezzosopran

Krzysztof Bączyk – bas

Laura Sobolewska – fortepian

Aleksandra Bryła – skrzypce

Jan Galasiński – baryton

Joanna Piasecka – sopran

Ksenia Szawszyszwili – sopran

Lucas Vanzelli – tenor

Lidia Węgrzyn – sopran

Monika Baranowska – wiolonczela

Marcin Liweń – kontratenor

Michał Stanikowski – gitara

Piotr Maćkowiak – obój

Łukasz Wilda – tenor

Dagmara Kapczyńska – klawesyn

Michał Francuz – fortepian

Michał Maćkowiak – klarnet

Magdalena Stefaniak – sopran

Piotr Żukowski – fortepian

Tomasz Zagórski – tenor

Marek Gandecki – dyrygent

Martyna Kaźmierczak – fortepian

Maria Rozynek – sopran

Piotr Furtak – obój

Wojciech Karwacki – tenor

Chór Musica Viva UE Poznań

Chór Kameralny AM w Poznaniu

Agnieszka Duczmal – dyrygent

Andrzej Tatarski – fortepian

Weronika Racz – altówka

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus

Mateusz Makuch – skrzypce

Mateusz Kowalski – fortepian

Marzena Frankowska – sopran

Maria Antkowiak – sopran

Marcin Pawelec – bas

Magdalena Kozakiewicz – sopran

Jan Kiernicki – lutnia

Filip Zieliński – lutnia

Katarzyna Kluczyńska – fortepian

Agata Gładysiak – fortepian

Joanna Talarkiewicz – mezzosopran

Jakub Chomicki – waltornia

Jacek Kortus – fortepian

Hubert Walawski – tenor

Radosław Mateja – kompozytor

Dominik Żmijewski – skrzypce

Agnieszka Wichłacz – sopran

Aleksandra Rytwińska – skrzypce

Krzysztof Kadlec – róg, waltornia

Beata Panfil – sopran

Jarosław Kwaśniewski – tenor

Zuzanna Głowacka – sopran

Kornel Maciejowski – tenor

Paulina Rychlewska – sopran

Agata Kiesiak – lutnia

prof. Halina Lorkowska – słowo wstępne

Agata Sanocka – skrzypce

Marek Paśko – bas

Adam Zagórski – perkusja

Kuba Stankiewicz – fortepian

Wojciech Świeca – gitara

Damian Kostka – kontrabas

71

72

73

74

75

76

77

78

79

80

81

82

83

84

85

86

87

88

89

90

91

92

93

94

95

96

97

98

99

10

101

102

103

104

105

106

107

108

109

110

111

112

113

114

115

116

117

118

119

120

121

122

123

124

125

126

127

128

Artur Tuźnik – fortepian

Jakub Skowroński – saksofony

Zespół Affabre Concinui

Anna Aleksandrowicz – sopran

Małgorzata Lipińska – mezzosopran

Anna Babula – skrzypce

Martyna Wiśniewska – wiolonczela

Damian Sobkowiak – kontrabas

Poznańskie Trio Fortepianowe

New Cooperation Jazz Sextet

Eryk Rymanowski – bas

Aleksandra Bałachowska – sopran

Zespół Myśliwski – Nemrod

Capella Zamku Rydzyńskiego

Prof. Dariusz Gwiazdowicz – słowo wstępne

Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Sarbia

Zespół Trębaczy Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Goraju

Ks. Mariusz Białkowski – dyrygent

Schola Arcybiskupiego Seminarium Duchownego „Inclina aurem” w Poznaniu

Andrzej Ogórkiewicz – bas-baryton

Magdalena Tunkiewicz – sopran

Mieczysław Leśniczak – róg myśliwski

Jan Kołacki – kontratenor

Radosław Jastak – kontratenor

Janusz Zawadzki – baryton

Tomasz Rybicki – bas

Marina Terletskaja – sopran, gra na bandurze

Łukasz Kocur – bas

prof. Izabela Górska-Krasiel – fortepian

Monika Buczkowska – sopran

Zespół Folklorystyczny „Marynia” z kapelą

Beata Solnicka – skrzypce

Magdalena Just – harfa

Ewa Dymek – Kuś – wiolonczela

Zuzanna Fryska – śpiew

Anna Malesza – sopran, skrzypce

Zespół Dziewczęcy Skowronki

Zespół Spring Quintet

Malwina Konieczka – sopran

Katarzyna Bierecka – sopran

Maria Domżał – sopran

Przemysław Czaplicki – saksofon altowy

Mikołaj Stępczak – tenor

Adam Kutny – baryton

Laura Stieler – dyrygent

Alicja Żurawska – alt

Barbara Kubiak – sopran

Tomasz Czarnecki – baryton

Martin Mateo Laguia – fortepian

Zespół Weezdob Collective

Włodek Pawlik – fortepian

Piotr Scholz – gitara

Kacper Smoliński – harmonijka

Kuba Marciniak – saksofon

Tadeusz Żmijewski – dyrygent

Orkiestra Symfoniczna i Kameralna Le Quattro Stagioni

Patryk Rybarczyk – bas-baryton

Rajmund Pietrzak  - organy

SPONSORZY i donatorzy:

Tartak Szóstak

PARTNERZY FESTIWALU:

PARTNER PROMOCYJNY I WIZERUNKOWY NADNOTECKIEGO FESTIWALU MUZYCZNEGO:

PATRONAT MEDIALNY:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2013

Zdjęcia zamieszczone na stronie internetowej zostały wykonane przez Sławomira Czarneckiego, Henryka Króla , Rafała Sierchułę i Piotra Pawłowskiego i użyte za zgodą fotografów.

Użycie zdjęć bez zgody autorów zabronione.