piekny spiew w starym czarnkowie

NADNOTECKI FESTIWAL MUZYCZNY

CZARNKÓW  LUBASZ  TRZCIANKA  WIELEŃ

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NADNOTECKI FESTIWAL MUZYCZNY

LUBASZ  GULCZ  WIELEŃ   TRZCIANKA   CZARNKÓW

NADNOTECKI FESTIWAL MUZYCZNY

LUBASZ  GULCZ  WIELEŃ   TRZCIANKA   CZARNKÓW

ARTYŚCI  2011-2017

Anna Budzyńska – sopran

Aster Hajle – mezzosopran

Jakub Kurek – trąbka

Anna Ziółkowska – skrzypce

Julian Kuczyński – baryton

Krzysztof Leśniewicz – organy

Grzegorz Sobczak – baryton

Katarzyna Włodarczyk – mezzosopran

Krzysztof Bączyk – bas

Laura Sobolewska – fortepian

Aleksandra Bryła – skrzypce

Jan Galasiński – baryton

Joanna Piasecka – sopran

Ksenia Szawszyszwili – sopran

Lucas Vanzelli – tenor

Lidia Węgrzyn – sopran

Monika Baranowska – wiolonczela

Marcin Liweń – kontratenor

Michał Stanikowski – gitara

Piotr Maćkowiak – obój

Łukasz Wilda – tenor

Dagmara Kapczyńska – klawesyn

Michał Francuz – fortepian

Michał Maćkowiak – klarnet

Magdalena Stefaniak – sopran

Piotr Żukowski – fortepian

Tomasz Zagórski – tenor

Marek Gandecki – dyrygent

Martyna Kaźmierczak – fortepian

Maria Rozynek – sopran

Piotr Furtak – obój

Wojciech Karwacki – tenor

Chór Musica Viva UE Poznań

Chór Kameralny AM w Poznaniu

Agnieszka Duczmal – dyrygent

Andrzej Tatarski – fortepian

Weronika Racz – altówka

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus

Mateusz Makuch – skrzypce

Mateusz Kowalski – fortepian

Marzena Frankowska – sopran

Maria Antkowiak – sopran

Marcin Pawelec – bas

Magdalena Kozakiewicz – sopran

Jan Kiernicki – lutnia

Filip Zieliński – lutnia

Katarzyna Kluczyńska – fortepian

Agata Gładysiak – fortepian

Joanna Talarkiewicz – mezzosopran

Jakub Chomicki – waltornia

Jacek Kortus – fortepian

Hubert Walawski – tenor

Radosław Mateja – kompozytor

Dominik Żmijewski – skrzypce

Agnieszka Wichłacz – sopran

Aleksandra Rytwińska – skrzypce

Krzysztof Kadlec – róg, waltornia

Beata Panfil – sopran

Jarosław Kwaśniewski – tenor

Zuzanna Głowacka – sopran

Kornel Maciejowski – tenor

Paulina Rychlewska – sopran

Agata Kiesiak – lutnia

prof. Halina Lorkowska – słowo wstępne

Agata Sanocka – skrzypce

Marek Paśko – bas

Adam Zagórski – perkusja

Kuba Stankiewicz – fortepian

Wojciech Świeca – gitara

Damian Kostka – kontrabas

Artur Tuźnik – fortepian

Jakub Skowroński – saksofony

Zespół Affabre Concinui

Anna Aleksandrowicz – sopran

Małgorzata Lipińska – mezzosopran

Anna Babula – skrzypce

Martyna Wiśniewska – wiolonczela

Damian Sobkowiak – kontrabas

Poznańskie Trio Fortepianowe

New Cooperation Jazz Sextet

Eryk Rymanowski – bas

Aleksandra Bałachowska – sopran

 

Zespół Myśliwski – Nemrod

Capella Zamku Rydzyńskiego

Prof. Dariusz Gwiazdowicz – słowo wstępne

Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Sarbia

Zespół Trębaczy Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Goraju

Ks. Mariusz Białkowski – dyrygent

Schola Arcybiskupiego Seminarium Duchownego „Inclina aurem” w Poznaniu

Andrzej Ogórkiewicz – bas-baryton

Magdalena Tunkiewicz – sopran

Mieczysław Leśniczak – róg myśliwski

Jan Kołacki – kontratenor

Radosław Jastak – kontratenor

Janusz Zawadzki – baryton

Tomasz Rybicki – bas

Marina Terletskaja – sopran, gra na bandurze

Łukasz Kocur – bas

prof. Izabela Górska-Krasiel – fortepian

Monika Buczkowska – sopran

Zespół Folklorystyczny „Marynia” z kapelą

Beata Solnicka – skrzypce

Magdalena Just – harfa

Ewa Dymek – Kuś – wiolonczela

Zuzanna Fryska – śpiew

Anna Malesza – sopran, skrzypce

Zespół Dziewczęcy Skowronki

Zespół Spring Quintet

Malwina Konieczka – sopran

Katarzyna Bierecka – sopran

Maria Domżał – sopran

Przemysław Czaplicki – saksofon altowy

Mikołaj Stępczak – tenor

Adam Kutny – baryton

Laura Stieler – dyrygent

Alicja Żurawska – alt

Barbara Kubiak – sopran

Tomasz Czarnecki – baryton

Martin Mateo Laguia – fortepian

Zespół Weezdob Collective

Włodek Pawlik – fortepian

Piotr Scholz – gitara

Kacper Smoliński – harmonijka

Kuba Marciniak – saksofon

Tadeusz Żmijewski – dyrygent

Orkiestra Symfoniczna i Kameralna Le Quattro Stagioni

Patryk Rybarczyk – bas-baryton

Rajmund Pietrzak  - organy

Joanna Marcinkowska – fortepian

Sylwia Pietrzak – mezzosopran

Bartosz Gorzkowski – tenor

Damian Żebrowski – tenor

Ewa Leszczyńska - wiolonczela

Kwartet Accademia di Barocco

Zespół Lùthien Consort

Olga Stankevich – sopran

Tuna Firincioglu – sopran

Victor Priebe – kontratenor

Yuan Yuan – skrzypce

Julia Kyjan – sopran

Kwartet OWEE

Shizuka Okumura - fortepian

Kamil Babka – altówka

Eugeniusz Zboralski – wiolonczela

Xu Yang - fortepian

Jakub Domański – trąbka

Iwona Hossa – sopran

Damian Kurek – trąbka

Kamil Zofiński – tenor

Weronika Manikowska – fortepian

Chiara Franzini – fortepian,

Grzegorz Kujawa – tenor

Joanna Sipowicz – fortepian

Albert Rugieł – tenor

Robert Iwankiewicz – bas

Paweł Swajda – tenor

Zespół „Partes”

Michał Łaszewicz – dyrygent

Chór „Volantes soni” Politechniki Poznańskiej

Paweł Łuczak – dyrygent

Jacek Piechota – gitara

Dominika Adamska – obój

Zespół Andes – Victor Baeza, Roman Mendez, Jorge Ortega, Jose Luis Zepeda

 

 

 

 

 

PARTNER PROMOCYJNY I WIZERUNKOWY NADNOTECKIEGO FESTIWALU MUZYCZNEGO:

SPONSORZY I DONATORZY:

PARTNERZY:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2013

Zdjęcia zamieszczone na stronie internetowej zostały wykonane przez Sławomira Czarneckiego, Henryka Króla i Piotra Pawłowskiego i użyte za zgodą fotografów.

Użycie zdjęć bez zgody autorów zabronione.