Nasze medyczne centrum CMP

Centrum medyczne CMP (Cmp.med.pl) niezmiernie śpiesznie zdobyło wielką renomę wśród pacjentów. Zapewnia ono pacjentom niezwykle wysoki komfort oraz dodatkowo maksymalną swobodę. Każdy pacjent może indywidualnie wybrać dla siebie stosowną formę korzystania z medycznego wsparcia. Jest to oczywiście wielkim atutem tejże propozycji. Co właściwie mamy do wyboru?

Jednorazowa płatność za usługę

Na stronie internetowej www naszego centrum umieszczony jest szczegółowy cennik świadczonych przez nas usług. Możemy korzystać z opcji jednorazowej płatności. Polega ona na opłaceniu usługi bezpośrednio po skończonej wizycie. To znakomita alternatywa dla ludzi, którzy chcą zminimalizować papierologię. Możemy korzystać z medycznych usług CMP wówczas, gdy mamy tylko takową potrzebę. Nie łączy nas żadna umowa.

Abonamentowa płatność

Nasze medyczne centrum oferuje wam również system abonamentowy. Na czym właściwie system ten polega? Każda osoba może wyselekcjonować odpowiedni pakiet dla siebie, swoich bliskich, a także pracowników. Propozycja jest na tyle kompleksowa, że każdy zdoła coś dla siebie wybrać. Wielkim wyróżnikiem jest minimalizacja cen. Ponadto można liczyć na idealne dopasowanie propozycji do rzeczywistych wymagań. W sytuacji, jakiegokolwiek kłopotu można skorzystać z wsparcia doświadczonego dorady. W fachowy sposób zdoła pomóc on nam wybrać właściwy pakiet medyczny.

POZ (NFZ)

W naszym centrum można zapisać się na wizytę do lekarza rodzinnego całkiem bezpłatnie (w ramach NFZ). Posiadając zdrowotne ubezpieczenie przysługuje nam bezpłatna podstawowa opieka medyczna. Oznacza to, że nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych opłat np. w przypadku przeprowadzania badań laboratoryjnych.

Źródło: cmp.med.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *